Франчайзинг

Ми зацікавлені у розвитку нашого бізнесу. Ми шукаємо однодумців, які люблять каву та хочуть розвивати культуру споживання еспресо разом з нами.

Бізнес для душі орієнтований на побудову довгострокових відносин. Ми надаємо інструменти розвитку, які принесли нам успіх! Ви отримуєте право на використання ТМ, добре відомої в Україні та Росії*!

Відкривши свій «Дім Кави», ви стаєте частиною найбільшої мережі спеціалізованих кавових магазинів в Україні та Росії!

Місія: Нести культуру споживання еспресо

Ми пропонуємо вам долучитися до культури еспресоспоживання разом з «Дім Кави», який продає дуже якісну та смачну каву та чудове кавове обладнання для її приготування. А також ми пропонуємо високоякісний сервіс нашим гостям та нашій команді, що викликає у вас усмішку задоволення. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб зробити життя якомога більшої кількості людей насиченим та різноманітним.

Бачення: Бути лідерами у сфері кавового бізнесу

Чим ми займаємось? Ми несемо культуру еспресоспоживання, пропонуючи якісну каву, якісне кавове обладнання для її приготування. Ми постійно розвиваємося, беручи участь у різних подіях світового кавового життя, щоб запропонувати нашому клієнту найсучасніші та якісні продукти, чи то чашка еспресо, пачка кави, кавоварка чи модель бізнесу.

Хто ми? Ми – команда зі співробітників, бізнес-партнерів, постачальників, клієнтів.

Для чого і для кого ми це робимо? Ми - успішна компанія, що постійно розвивається. Ми зацікавлені в успіху членів нашої команди. Наші співробітники отримують всі можливості для розвитку, наші партнери – всі інструменти, для досягнення успіху, перевірені на досвіді, наші постачальники – продавців, щиро та назавжди закоханих у їхній продукт, а наші клієнти – незабутній досвід спілкування та співпраці та найкращим продуктом, який зробить їхнє життя яскравіше і цікавіше. Коли хтось із нас досягає успіху, це наш спільний успіх.

На що ми орієнтовані:

Враження

Критерій нашої роботи – гарне враження клієнтів. Це паливо, що змушує рухатися нашу компанію. Нашим гостям, як і нам, не подобаються ті самі речі. Тому ми завжди робимо для наших гостей все можливе. Клієнт ніколи нам не в тягар. Ми вітаємо будь-який зворотний зв'язок. Ми постійно оцінюємо свою роботу, прагнучи обслуговувати клієнтів якнайкраще. Наша мета – щоб гості пішли від нас щасливими. Кожен з нас несе всю відповідальність за те, щоб вони отримали максимум позитивних емоцій до, під час та після покупки.

Сервіс

Високоякісний сервіс – гідна та благородна ціль. Ми робимо все можливе, щоб запропонувати кожному клієнту бездоганний сервіс – спочатку просто виправдовуючи очікування гостей, а потім перевищуючи їх.

Продукт

Основа нашого бізнесу – продаж кави та кавового обладнання. Тому ми вибрали виробників з величезним досвідом та незмінною якістю. Всі виробники нашої продукції вплинули і продовжують впливати на хід кавової історії та просто фізично не можуть виробляти менш якісний продукт. Ми цінуємо те задоволення, яке приносить смак ковтка гарного еспресо або аромат свіжозмеленої кави. Ми цінуємо можливість продавати хорошу каву та якісні кавоварки та радіти їм!

Доступ

Ми хочемо, щоб наші продукти були доступні для всіх. Ми хочемо, щоб наші гості почувалися вільно. Щоб оцінити нашу каву та кавове обладнання, не потрібна якась спеціальна підготовка — достатньо бажання спробувати її та отримати задоволення. Тому ми з радістю пропонуємо гостям скуштувати нашу каву та навчитися працювати з кавоваркою. І ми з радістю допоможемо відкрити власний «Дім Кави» і зробити його успішним.

Ціна

Ми вибрали партнерів, які виготовляють високоякісні продукти та надають їх нам за розумною ціною. Таким чином, вони дають нам можливість запропонувати нашим клієнтам їхню продукцію за розумною ціною, не втративши якість.

Телефон служби інформаційної підтримки — 0 800 212 098

«Дім Кави» – це бізнес із необмеженими можливостями для розвитку

«Дім Кави» – це унікальне зібрання найкращих брендів кави, кавового обладнання та супутніх товарів під одним дахом!