Партнерська програма

Клубна картка

Гурмана

Для вашої зручності, улюблені клієнти ми пропонуємо бонусну карту нового зразка. Тепер ви зможете скористатися накопиченими бонусами не тільки в мережі «Дім Кави», а й у всіх магазинах наших партнерів!

"Клубна карта гурмана" - чудова можливість обмінювати накопичені бонуси на різноманітні гастрономічні задоволення: найсмачніша кава, свіжа випічка, фірмові коктейлі, ексклюзивні сири!

Ласкаво просимо до нас, гурмани!

Наші партнери:

«Дім Кави» вже давно є невід'ємною частиною життя багатьох людей, пропонуючи найширший асортимент кавового обладнання, найрізноманітнішу смакову лінійку високоякісних кавових сортів та купажів, неперевершений сервіс та завжди гарний настрій.

Наша команда робить все для того, щоб наші клієнти та партнери отримали незабутній досвід співпраці та спілкування з нами, який хочеться повторити знову та знову.

Адреси магазинів Відвідати сайт

«Coffeelaktika» – це унікальне місце для поціновувачів гарної кави та любителів креативу! Тут можна отримати найширший спектр кавових послуг: від авторського кавового коктейлю до покупки кавового обладнання з повним налаштуванням та майстер-класом бариста.

Кавова студія – це справжній рай для кавоманів!

Адреси магазинів Відвідати сайт

Ми вкладаємо душу в нашу роботу, використовуючи лише найкращі інгредієнти, бо все, що ми робимо, ми робимо з любов'ю!

Порадуйте себе, своїх рідних та близьких, адже ви даруєте їм не лише смачну випічку, виготовлену з натуральних продуктів, ви ще даруєте кохання, здоров'я та радість.

Адреси магазинів Відвідати сайт

У Le Komora Ви можете насолодитися справжнім швейцарським фон-дю у компанії друзів або провести романтичний вечір, дегустуючи вино та сир. Досвідчені консультанти допоможуть Вам з вибором ідеальної гастронічної пари, а сомельє розкажуть багато цікавого про вино і не тільки.

Відкривайте нові гастрономічні обрії разом з нами!

Адреси магазинів Відвідати сайт

Blaser Cafe AG ​​сімейна компанія, заснована в 1922 Вальтером Блазером-старшим у Берні, Швейцарія. Основною діяльністю є виробництво та дистрибуція високоякісної обсмаженої кави. Компанія гарантує найвищу якість на кожному етапі, від зеленого зерна до філіжанки кави. Близько 40% продукції йде на експорт. Blaser Cafe AG ​​постійно покращує якість, враховуючи побажання та потреби клієнтів.

Адреси магазинів Відвідати сайт
Оберіть адресу:
Оберіть адресу:
Оберіть адресу:
Оберіть адресу:
Оберіть адресу:
.Оберіть адресу:
.Оберіть адресу:
.Оберіть адресу:

«Дім Кави» – це бізнес із необмеженими можливостями для розвитку

«Дім Кави» – це унікальне зібрання найкращих брендів кави, кавового обладнання та супутніх товарів під одним дахом!