Партнерська програма

Клубна картка

Гурмана

Для вашої зручності, улюблені клієнти ми пропонуємо бонусну карту нового зразка. Тепер ви зможете скористатися накопиченими бонусами не тільки в мережі «Дім Кави», а й у всіх магазинах наших партнерів!

"Клубна карта гурмана" - чудова можливість обмінювати накопичені бонуси на різноманітні гастрономічні задоволення: найсмачніша кава, свіжа випічка, фірмові коктейлі, ексклюзивні сири!

Ласкаво просимо до нас, гурмани!

Наші партнери:

«Дім Кави» вже давно є невід'ємною частиною життя багатьох людей, пропонуючи найширший асортимент кавового обладнання, найрізноманітнішу смакову лінійку високоякісних кавових сортів та купажів, неперевершений сервіс та завжди гарний настрій.

Наша команда робить все для того, щоб наші клієнти та партнери отримали незабутній досвід співпраці та спілкування з нами, який хочеться повторити знову та знову.

Адреси магазинів Відвідати сайт

«Coffeelaktika» – це унікальне місце для поціновувачів гарної кави та любителів креативу! Тут можна отримати найширший спектр кавових послуг: від авторського кавового коктейлю до покупки кавового обладнання з повним налаштуванням та майстер-класом бариста.

Кавова студія – це справжній рай для кавоманів!

Адреси магазинів Відвідати сайт
Оберіть адресу:
Оберіть адресу:
Оберіть адресу:
Оберіть адресу:
Оберіть адресу:
-->
.Оберіть адресу:
.Оберіть адресу:
-->
.Оберіть адресу:
-->

«Дім Кави» – це бізнес із необмеженими можливостями для розвитку

«Дім Кави» – це унікальне зібрання найкращих брендів кави, кавового обладнання та супутніх товарів під одним дахом!