Про компанію

Історія еспресо налічує понад 100 років. З італійської родзинки еспресо перетворився на всесвітньо популярний напій-делікатес. Якістю запропонованого еспресо можна виміряти рівень професіоналізму персоналу будь-якого закладу.

1995 року «Дім Кави» вперше запропонував мешканцям України високоякісні складові успіху: кава швейцарської обжарювальної компанії Blasercafe та кавоварки найвідомішого італійського виробника Saeco. Неважко запропонувати якісний продукт. Складніше утримати якість довгі роки.

Вже понад 23 роки «Дім Кави» задає стандарти якості всієї продукції: напоїв, кави, кавового обладнання для дому та бізнесу. Тільки високоякісна кава незмінної Blasercafe, італійські виробники кавового обладнання для будь-яких потреб та можливостей: інноваційні De`Longhi, модні Philips Saeco, традиційні Gaggia, блискучі Elektra та Faema, а також величезний вибір професійних кавомолок таких брендів, як Mazzer, Macap, Mahlkön.

«Дім Кави» не тільки пропонує все необхідне для приготування цього вишуканого напою, а й навчає всім стандартам та технікам приготування. Ви отримуєте професійну консультацію щодо вибору кави та кавового обладнання. А при покупці кавоварки менеджер «Дім Кави» безкоштовно навчить вас усім премудростям приготування улюблених напоїв на кавоварці.

Зайшовши в «Дім Кави», ви потрапите в дивовижний світ культури еспресо, наповнений ароматом свіжозмеленої кави, і отримаєте дивовижний досвід співпраці та спілкування, який захочеться повторювати знову і знову.

«Дім Кави» – це бізнес із необмеженими можливостями для розвитку

«Дім Кави» – це унікальне зібрання найкращих брендів кави, кавового обладнання та супутніх товарів під одним дахом!