На два дні Харків знову стане столицею: кавовою

На два дні Харків знову стане столицею: кавовою


16 та 17 вересня у Харкові пройде 11-й Регіональний кавовий чемпіонат серед співробітників «Дім Кави». У рамках заходу відбудуться три чемпіонати: Бариста, Латте-арт та Каптестинг. Взяти участь у змаганнях приїдуть баристи з різних регіонів, переможці своїх категорій представлять «Дім Кави» на українському чемпіонаті.

Класика або Чемпіонат Бариста завжди збирає найбільшу кількість учасників. Кожен учасник упевнений, що саме він чи вона краще за інших приготують та презентують обраний сорт зерна.

Чемпіонат з латте-арту це візуальна насолода, яка припаде до смаку абсолютно всім глядачам, в не залежності від того чи розбираються вони чи ні в правилах і тонкощах латте-арту. Навички, креативність та винахідливість учасників роблять цей конкурс найвидовищнішим.

Каптестери це люди з суперздатністю розрізняти найтонші півтони смаку кави. Під час чемпіонату вони постараються по максимуму реалізувати свої здібності та за умовлений проміжок часу у кількох сетах визначити чашку кави, яка відрізняється від решти.

16 вересня

09:00 — 13:00 Чемпіонат з Каптестингу
14:00 — 19:00  Чемпіонат Бариста

17 вересня

10:00                      Арт-бар Латте-арт
11:00 — 13:00 Чемпіонат Латте-арт
14:00 — 17:00 Чемпіонат Бариста: фінал
18:00                      Нагородження

 

«Дім Кави» – це бізнес із необмеженими можливостями для розвитку

«Дім Кави» – це унікальне зібрання найкращих брендів кави, кавового обладнання та супутніх товарів під одним дахом!